شرایط و ضوابط استفاده

قانون ۱

در راستای رضایتمندی و آسودگی خیال مشتریان عزیز، شرکت کارن ساخت سیستم ضمن تلاش در ارسال تمامی‌ سفارش‌ها در شرایط مطلوب و مورد انتظار مشتری، برای پوشش مسائل احتمالی‌ که مشتریان عزیز پس از خرید ممکن است با آنها مواجه شوند، خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش و قوانین بازگرداندن کالا در نظر گرفته است. کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه بی‌تو‌بی‌سی‌ همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند. برای سایر محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، شرکت کارن ساخت ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

قانون ۲

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی/فنی داشته باشد باید حداکثر تا ۱ روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره پشتیبانی‌ یا ایمیل به شرکت اطلاع داده شود. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود. پس از دریافت و پذیرش کالا توسط شرکت، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری زمان خواهد برد. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش شرکت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود. اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در صورتیکه امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

قانون ۳

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش شرکت جداً خودداری کنید و لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید. برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه به همراه کالای اصلی ارسال شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.) اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید. اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با پشتیبانی‌ شرکت تماس بگیرید. در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا با پشتیبانی‌ شرکت تماس بگیرید. هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟ اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده شرکت است. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان شرکت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم